گالری ما

اطلاعات تماس

8 ایده برای قرار دادن میز آشپزخانه

8 ایده برای قرار دادن میز آشپزخانه

زمان زیادی از روز ما در آشپزخانه می ‌گذرد و اینجا می‌ تواند به یک فضای الهام‌ بخش برای قرار دادن میز یا دفتر خانه تبدیل شود. 8 ایده برای قرار دادن میز آشپزخانه را در ادامه بررسی کرده ایم. طراحی داخلی خود را در نوآرک انجام دهید.

ایده برای قرار دادن میز آشپزخانه: گوشه کم استفاده

میز آشپزخانه به عنوان یک نقطه مهم برای سازماندهی فعالیت ‌ها و کارهای خانوادگی مطرح می ‌شود. این ایستگاه کاری ساده با استفاده از یک میز سفید در گوشه کم استفاده قرار گرفته است. در صورت داشتن فضای کافی، امکان ایجاد فضای بازتری برای مرتب ‌سازی کتاب‌ های آشپزی، دسته بندی نامه‌ ها و انجام پروژه‌ های کوچک وجود دارد.

میز آشپزخانه دارای واحدهای قفسه زیر پیشخوان است که فضای اختصاصی برای لوازم اداری یا کاغذ فراهم می ‌کند. اگر قصد دارید صورت حساب‌ ها و تکالیف مدرسه را سازماندهی کنید، می ‌توانید یک میز با کشوی فایل انتخاب کنید. کابینت‌ های ذخیره‌ سازی بزرگ بالا می‌ توانند کتاب‌ های آشپزی و اقلام دیگر را پنهان کنند.

حتماً اطمینان حاصل کنید که میز شما با سبک و رنگ بقیه آشپزخانه هماهنگی داشته باشد. برای مثال، کابینت‌ های میز با سبک و رنگ بقیه آشپزخانه هماهنگ بوده و رومیزی از همان متریال پیشخوان جزیره مرکزی تشکیل شده است. همچنین، استفاده از رنگ قرمز در لامپ‌ های آویز، صندلی میز و چراغ، به تنوع و شادابی در دکوراسیون آشپزخانه افزوده است.

خواندن  کابینت آشپزخانه خلاقانه برای یک آشپزخانه شیک

زیر پله ها

در آشپزخانه مدرن حاضر، با قرار دادن میز زیر پله ‌ها، فضا بهینه ‌سازی شده است. استفاده از چوب با رنگ‌ های روشن، جلوه‌ ای شیک و مدرن را به این آشپزخانه می‌ بخشد که از آنجا به محوطه ایستگاه کاری ادامه می ‌یابد. لمس رنگ سبز، ظاهر را نرم و حس آرامش بخشی را به وجود می ‌آورد.

در قسمت میز آشپزخانه زیر پله ‌ها، یک واحد کشو روی چرخ‌ ها فضای ذخیره‌ سازی را فراهم می‌ کند و می ‌توان آن را زیر میز نگه داشت یا آن را بیرون کشید تا در صورت نیاز سطح اضافی را فراهم کند.

ایده برای قرار دادن میز آشپزخانه: محل اجتماع مرکزی

این آشپزخانه به عنوان یک محل کار یا ملاقات مرکزی عمل می‌ کند. اینجا می‌ توانید قهوه صبحگاهی را به اشتراک بگذارید، برنامه ‌ها را هماهنگ کنید، برنامه ریزی کنید و اقدامات دیگر را انجام دهید. هر چیزی امکان ‌پذیر است!

ایده برای قرار دادن میز آشپزخانه: آشپزخانه گالری هنر

در این آشپزخانه، که از گالری هنری الهام گرفته شده است، میز به طور کامل با مفهوم رنگ هماهنگ شده و خود به یک نمایشگاه تبدیل می ‌شود.

این بخش از میز شامل فضای ذخیره‌ سازی برای فایل‌ های زیر میز و یک چراغ دیوار کوب روشن جهت برنامه‌ ریزی یا مطالعه در آخر شب است. این میز، به عنوان یک محل مطالعه عالی برای کودکان در مرکز آشپزخانه قرار گرفته است، که والدین در حین پخت و پز می ‌توانند بر تکالیف مدرسه آن‌ ها نظارت داشته باشند.

خواندن  6 نکته برای طراحی چیدمان آشپزخانه L شکل

ایده برای قرار دادن میز آشپزخانه: گزینه‌ های ذخیره‌ سازی چندگانه

در این آشپزخانه، قفسه های باز برای نگهداری کتاب‌ های آشپزی طراحی می شود. می‌ توان با افزودن سبدها یا جعبه‌ های زیبا به این قفسه ها، آنها را برای نگهداری فیش ها یا صورت ‌حساب‌ ها تزئین کرد.

همانند آشپزخانه‌ ای که در تصویر نشان داده شده است، می ‌توانید با استفاده از کابینت‌ های ذخیره ‌سازی داخلی آشفتگی یک خانواده پر جنب و جوش را کاهش دهید. در اینجا، بخش میز مرتب و کارآمد باقی می ‌ماند، در حالی که درون کابینت‌ ها، قفسه ‌ها، سبدها و سایر طبقات می‌ توانند وسایل را برای هر یک از اعضای خانواده جداگانه دسته‌ بندی کنند.

تازگی رنگ – تغییرات قبل و بعد

با استفاده از مواد طبیعی و انتخاب رنگ ‌های روشن در لوازم جانبی، آشپزخانه ای که احساس می‌ شود کهنه شده است، دوباره به شکل و ظاهری جدید و تازه می ‌پردازد. آشپزخانه قبلی که در سمت چپ نشان داده شده است، از چوب تیره و کاشی ‌های قدیمی با دوغاب طراحی شده است. توجه داشته باشید که چگونگی تغییر کابینت‌ های سفید روشن و کفپوش‌ های جدید باعث روشنایی کل آشپزخانه می ‌شود.

اینجا از همان کابینت‌ های سفید روشن در قسمت پایین و بالای آشپزخانه استفاده شده که با جلوه صاف مشابه به بقیه آشپزخانه است. یک تخته سنجاق بزرگ در بالای میز، یک فضای مناسب برای نگهداری تقویم، برنامه‌ ها، اعلان ‌ها، عکس‌ های خانوادگی و آثار هنری فراهم می ‌کند. موقعیت مرکزی اینجا را به یک فضای ایده ‌آل برای افراد خانواده تبدیل کرده است تا فعالیت ‌ها و برنامه‌ های خود را نیز به خوبی مدیریت کنند.

خواندن  4 نکته حرفه‌ ای برای طراحی آشپزخانه

دفتر آشپزخانه در آپارتمان کوچک

با توجه به محدودیت فضا در این آپارتمان کوچک، امکان ایجاد یک دفتر کامل وجود نداشت؛ بنابراین، تصمیم گرفته شد یک میز اداری محبوب در داخل آشپزخانه قرار داده شود. این میز با فراهم کردن چند کانکس و کشو، فضای مورد نیاز برای لوازم را ارائه می‌ دهد و همچنین دارای یک قسمت خروجی پنهان برای شارژ تلفن یا سایر وسایل الکترونیکی است.

میز آشپزخانه را می ‌توان در شرایطی که نیاز به فضای بیشتر در آشپزخانه است، جمع کرد یا کارهای در حال انجام را پنهان کرد. در اینجا، یک نگاه به کل آشپزخانه می ‌اندازیم که ترکیب رنگ ‌های سبز و سفید به سراسر آن، زیبایی و هماهنگی خاصی بخشیده است.

شروع به طراحی آشپزخانه خود کنید!

این ایده‌ های میز آشپزخانه با استفاده از برنامه RoomSketcher ساخته شده ‌اند. اپلیکیشن RoomSketcher یک نرم ‌افزار برنامه ‌ریزی و طراحی خانه است که می‌ توانید از آن به صورت آنلاین برای طراحی آشپزخانه خود استفاده کنید. به سادگی پلان آشپزخانه خود را بکشید، وسایل و تزئینات را انتخاب کنید، مبله و تزئین کنید و طراحی خود را به صورت سه بعدی ببینید – به همین راحتی!

 

Rate this post
iman

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *